Copyright © Monochrome
Design by Dzignine
środa, 30 listopada 2011

Bell _ Phenomental Lashes Super Long MascaraDSCF7553
Kupiłam ten tusz w ciemno – i jestem zadowolona. Cena niska, bo ok 12 zł. Co prawda marzyła mi się jakaś normalniejsza szczoteczka, ale jestem miło zaskoczona tą którą  dostałam. Szczególnie za ten grzebyczek :) Fajnie się nim tuszuje dolne rzęsy, a zazwyczaj miałam z tym problem – albo raczej brak cierpliwości :D . Na  pewno zostawię go sobie po zużyciu. Jeżeli chodzi o trwałość – wodoodpornych tuszy za bardzo nie lubię, jedynie w drodze wyjątku czasami używam takich w lato, czy na basem, czasami na siłownię – nie zauważyłam okruszania się i tworzenia efektu pandy.
DSCF7555PHENOMENAL LASHESDSCF7558DSCF7560
Teraz jak to wygląda na oku. Z bliska może się wydawać że mocno skleja rzęsy, ale ogólnie tworzy całkiem niezły efekt. Wiadomo, nie liczyłabym na efekt sztucznych rzęs idealnie rozdzielonych – chyba nigdzie jeszcze na świecie taka nie powstała – zawsze coś się skleja.
Tutaj macie widok po kolei – nagie rzęsy, 1 warstwa, dwie warstwy i porównanie. Nie użyłam zalotki – a widać że rzęsy się podniosły i lekko podkręciły. Sorry za upaćkane powieki, ale ja już tak mam, że jak maluję na gołe oko to zawsze się upaćkam a oko i tak po zdjęciu poszło do zmycia – więc nie widziałam sensu korygowania ‘upaćkania’ ;)
DSCF7634DSCF7637DSCF7639DSCF7650
Prawdę mówiąc, gdy tusz nakłada się cieniutkimi warstwami i z większą cierpliwością, efekt jest o wiele lepszy. Tutaj macie efekt ‘ na szybciocha’ :) czyli taki dzienniak :D

2 komentarze:

  1. Fajna szczoteczka. Efekt tez jest całkiem, całkiem

    OdpowiedzUsuń
  2. aż takiej rewelacji nie ma;DD.
    ALE BARDZO FAJNY BLOOG PROWADZISZ!;D.
    wpadnij do mnie;dd

    OdpowiedzUsuń