Copyright © Monochrome
Design by Dzignine
wtorek, 11 października 2011

WNW - Vanity

Ostatnia paletka WNW którą posiadam w swojej kolekcji. Paletka uniwersalna o świetnej pigmentacji – dla każdego. Tak mogę napisać w telegraficznym skrócie :) Wiele razy czytałam opinie na temat paletek tej firmy i często kolory znajdujące się w tych paletkach porównywano do kolorów produkowanych przez TOPowe firmy. Ta paletka i jej poszczególne kolory zostały odpowiednio przydzielone do:

(Lewy górny) MAC Brulee
(Lewy środkowy) UD Naked Palette Naked or MAC Wedge
(Lewy dolny) UD Naked Palette Buck or MAC Folie
(Prawy górny) between MAC Shroom and MAC Nylon
(Prawy środkowy) MAC Goldmine
(Prawy Dolny) MAC Bronze

Nie jestem tego w stanie potwierdzić, bo nigdy nie miałam do czynienia z firmą MAC i UD , chociaż nie twierdzę, że miałabym coś przeciwko.

Z cieniami pracuje się niezwykle łatwo, mieszanie kolorów to bułka z masłem. O trwałości nie będę pisać - bo zawsze używam bazy – bez bazy ani rusz! Nie osypują się, są odpowiednio zbite w opakowaniu :)

DSCF4592DSCF4596

Osobiście, w tej paletce wizualnie nie pasuje mi tylko złoty kolor – powinien być lekko przygaszony, ale z drugiej strony wnosi nieco świeżości i życia w stonowane kolory. Uważam, że jest to paletka dedykowana dla wszystkich lubiących bezpieczeństwo. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że produkt jest jakościowo bardzo dobry, a cena za to małe cudo – niewielka. Problemem jedynie jest mała dostępność u nas i w zasadzie poza granicami kraju – na Ebayu spore przebitki cenowe, na Nonparleiboutique spory koszt wysyłki przy większym zamówieniu. Myślę jednak że warto raz na jakiś czas sprawić sobie tak wielką przyjemność.

DSCF4603DSCF4604

2 komentarze:

  1. Śliczne kolory.. Zwłaszcza ten środkowy w górnym rzędzie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przecudne kolory, smam bym chciała taką paletkę :)

    OdpowiedzUsuń