Copyright © Monochrome
Design by Dzignine
niedziela, 25 września 2011

Rzęsy A109 kkcenterhk.com

Dostałam pierwsza paczkę od kkcenterhk.com z rzęsami. Była to paczuszka od dawna oczekiwana, nawet śniła mi się w nocy. Zaraz po powrocie z urlopu, po przywitaniu się z rodzicami i pieskami, popędziłam sprawdzić co do mnie przyszło :)

Od razu mówię, że sama je wybrałam z pełną świadomością- bo chciałam spróbować coś skromniejszego. Jestem nowicjuszką jeżeli chodzi o sztuczne rzęsy, ale musze powiedzieć, że jestem zadowolona. Są miękkie i łatwo je wyginać – ja za pierwszym razem okręciłam je dookoła palca. Wcześniej miałam doświadczenia jedynie z dwoma markami sztucznych rzęs – i wydawały mi się sztywniejsze i trudniejsze w obsłudze. Jedno jest pewne – potrzebujecie dobrego kleju – ja zaopatrzyłam się w Duo Adhesive white/clear - w Inglocie, bo wiele dobrego o nim słyszałam. Paczuszka przyszła do mnie w kultowej kopercie – po raz pierwszy w moim życiu. Dlaczego kultowe ?? Gdzieś przeczytałam że takie koperty z dwoma kółeczkami i sznurkiem, były stosowane ho ho ho temu w wielkich korporacjach w USA i miały swój udział w oszczędnościach na materiały biurowe w czasach kryzysu – taką kopertę można było użyć więcej razy niż zwykłą. Moim zdaniem, teraz też powinna stać się popularna teraz –ze względu na modę ECO i rosnącą potrzebę na oszczędności itd…

DSCF4213DSCF4210

Wracając do rzęs – są delikatne – delikatniejsze niż te z którymi miałam wcześniej do czynienia – typ A 109. I wyglądają naprawdę naturalnie na oku delikatnie przedłużając rzęsy. Efekt jest niesamowity. Posiadają one tzw splot criss cross – przez co wyglądają bardzo bardzo naturalnie. Mam jedno ALE, ale moje ALE to bardziej mój osobisty dyskomfort do rzeczy przyklejonych/przyczepionych do mojego ciała. Zdaje sobie z tego sprawę , ze musze się do tego przyzwyczaić, jak do soczewek, tipsów. Póki co, rzęsy te są wygodniejsze niż wszystkie moje poprzednie. Mam zamiar się do nich przyzwyczaić a nawet zakupić kilka par.

DSCF4117

A tak wygląda moje pierwsze użycie tych rzęs w makijażu…

DSCF4142DSCF4143DSCF4188DSCF4189DSCF4144DSCF4145

Chciałam na końcu dodać – mimo to, że firma kkcenterhk.com jest sponsorem rzęs – nie wpływa to na moją opinię. Do sponsoringu czy ładnie ładnie nazywanej ‘współpracy’ podchodzę tylko i wyłącznie własnym odczuciem i opinia na temat danego produktu. Dziękuję kkcenterhk.com za swobodę w wyrażaniu opinii na temat produktu otrzymanego od tej firmy.

6 komentarze:

 1. Bardzo ładnie i naturalnie to wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam pytanie jakiego kleju uzyłaś aby je przykleić?
  Będzie mi miło jeśli dop pod ta notką, w której o to pytałam:
  http://lady-flower123.blogspot.com/2011/09/zapowiedz-sztuczne-rzesy-od-kkcenterhk.html

  OdpowiedzUsuń
 3. jak pisałam - Duo adhesive kupine w salonie Inglota - ten klej można kupic też w necie i w innych drogeriach

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bardzo naturalny efekt! Super, nawet nie widać paska, na którym umieszczone są rzęsy, aż żałuję, że nie wybrałam tego modelu ;)

  OdpowiedzUsuń