Copyright © Monochrome
Design by Dzignine
czwartek, 10 czerwca 2010

Paleta Freedom system


Hello,

Ponieważ mam wolny wieczór - w obecnej chwili naprawde wyjade się być wolny :)
Prezentuje kolejny punkt programu z kolekcji INGLOTa - paletka z systemu Freedom. Powiem tylko, że to bardzo fajny system, można wybierać sobie kolory, a następnie dopasować do paletki - dostępne kształty to powiedzmy że "kwadrat", kolo i prostokąt - w zależności od wybranej palety. Wszystkie są magnetyczne, a magnetyzm polega na tym, że firma INGLOT do jakiejś standardowej paletki na klej oferowanej przez jakiegoś tam producenta, dołączyła folie magnetyczną - i tak czary mary :) mamy magnetyczny hit :) ale tak na serio - świetna sprawa , szczególnie, że w Polsce ciężko kupić powszechnie taki bajer jak folia magnetyczna - i tutaj trzeba się odwołać do prawie niezawodnego allegro.pl :) Paletka jest świetna! Nie wiem jaki ma wymiar, bo nie posiadam przy sobie linijki - ale obrazowo 14-16 szerokości kciuka ( opuszka ). Zmieści tam się siedem cieni paskowych x 2 = 14 cieni, okrągłych mniej więcej 4x3 = 12, 'kwadratowych' 3x3 = 9. Waga wytłoczki cienia paskowego to 1,8 g - więc sporo - podejrzewam że reszta kształtów waży podobnie.Matte 375 - dobrze nasycony ciepły fiolet - matowy :)

AMC 73- podobny do tego wcześniejszego, leczo dwa tony ciemniejszy i ze srebrnymi drobinkami

AMC 66 - zimy fiolet (w stronę niebieskiego) z delikatnymi drobinkami srebrnym

DS 491 - DS pewno oznacza double sparks - czyli z podwójną poświatą czy z kameleonem ;) dla mnie drobinki mają kolor złoto różowy, a sama fiolet ma zdecydowany odcień w niebieskawym odcieniu fioletu.

Matte 356 - dosyć ładny róż- ciężki do określenia gołym okiem, inspirujący i mimo ze matowy, ekscytujący i porywający.

AMC Shine 145 - bardzo ładny metaliczny brąz z drobinkami

Matte 351 - ecru :) idealny z błyskotkami i matami :)

AMC FR 63 - matowa czerń - intensywna do smoky eye. Nie jestem w stanie rozgryźć co oznacza tajemnicze FR :)

AMC Shine 143 - stalowy grafit -kolor identyczny z dobrej jakości grafitem do rysunku - coś jakby stalowoniebieski :) nie do opisania, trzeba zobaczyć live.

AMC Shine 122 - jasno szary metaliczny brat wcześniejszego z srebrnymi drobinkami :) kolejny niesamowity kolor - jak to cienie z kolekcji Shine.

Pearl 428 - niebiesko-granatowy MÓJ FAWORYT - nie mam piękniejszego niebieskiego w swojej kolekcji niż ten. Ciemny, nasycony, z połyskiem i świetnie komponuje się z moimi ciemno brązowymi oczami.


Paletka została zakupiona w promocji za 30 zł w katowickiej Silesii :) Niezły interes, tym bardziej że cena regularna pewno mieściłaby się w granicy dwukrotnie lub dwuipółkrotnie wyższej :) Paletka posiadała wkładkę z przegrodami - jak niżej z ośmioma wybranymi już cieniami przez sklep. Ale że wole mieć więcej cieni w jednej paletce, wydłubałam igłą przegródkę - przyklejona na kawałki taśmy klejącej, dokupiłam 3 fiolety w paskach :) i teraz czekam na nowe okazyjne kolory - lub w wolne miejsce przepinam okrągły brązowy cień i na wyjazdach mam kolor do regulacji brwi :) - przyjemne z pożytecznym :) Poza ty plus dla dużego lusterka w paletce :)


Poniżej swatche z pierwszego rzędu wg takiej samej kolejności.


Oraz kolejny rząd - niestety niebieski wyszedł dosyć płasko - nie widać tu tego pazura, oraz faktu jak wygląda na prawdę :/

PS do systemu FREEDOM można wybierać oprócz cieni - róże, pudry, woski do brwi :) więcej grzechów nie pamiętam ;)0 komentarze:

Prześlij komentarz